Millie Mackintosh sjell fotosesion të ri për Lancôme

Ajo bëri paraqitje të shumta me stil në Javën e Modës në Londër muajin e kaluar.

Por së fundi Millie Mackintosh vendosi kësaj radhe elegancën përpara, ndërsa ajo mori pjesë në një xhirim për markën e bukurisë Lancôm.

Marka e bukurisë Lancôm, po shfaq fytyra të reja të modeleve në bashkëpunim me klubin e anëtarëve privat të Annabel në Mayfair të Londrës.

Ish-ylli i Made In Chelsea, 29 vjeç, dukej e sofistikuar në një palë xhinse dhe një palë këpucë të zbukurua me ngjyrë rozë.

Image
Image